Karaduman Sigorta

Misyonumuz

Karaduman Sigorta, müşterilerine en iyi sigorta hizmetini sunmak ve onların hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla kurulmuştur.

Vizyonumuz

Biz, sigorta sektöründe öncü ve inovasyon odaklı bir şirket olarak, gelecekte de müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışacağız.

Hakkımızda

Karaduman Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti., 1995 yılında İnegöl’de kurulmuş bir sigorta acentesidir. 28 yıldır sigortalılarına sigorta aracılığı ve hasar danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Şirket, Bursa ve ilçeleri, Eskişehir, Kocaeli, Ankara gibi birçok ilin yanı sıra Türkiye’nin birçok iline hizmet vermektedir. Şirket kurucuları, Müfide ve Erdal Karaduman, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunlarıdır ve bankacılık geçmişi olan sınırsız hizmet anlayışına sahiptir.

Seyhan Karaduman da 2004 yılında aileye katılarak operasyon yönetmenliği görevini başarıyla sürdürmektedir. Karaduman Sigorta, sigortalıları ile güvene dayalı dostluklar kurmanın ve eğitimli kadrosu ile hizmet etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır. Şirkette, modern bir ofis ve son teknolojik ekipmanlar bulunmaktadır.